חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972545809914+

danielbrain05@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. סדנאות


שלום חבריי היקרים\היקרות,
אם הגעתם הינה, סימן שאתם צמאים לידע ומשהו אולי מציק לכם, אתם מחפשים פתרונות כדי לחוש בריאים יותר פיזית ונפשית או למצוא כיוון בחיים. 
עבור רבים מאיתנו, כאשר עולה המונח בריאות בשיחה, האסוציאציה הראשונה שעולה בראשנו היא של בתי חולים ומחלות קשות. בפועל, בריאות הוא מונח הרבה יותר רחב, שאפשר לכתוב עליו כרכים עבים מאוד של חומר פילוסופי, פסיכולוגי ומקצועי. יחד עם זאת, בכל הנוגע לתפיסת הבריאות שלנו כבני אדם פרטיים, הדרך הנכונה ביותר לחשוב על בריאות, היא הדרך שמאפשרת לנו את מלוא חופש הפעולה של הפעולות הנמצאות בתחום אחריותנו. במידה ונחלה, חס וחלילה, יהיו גורמים מקצועיים שידעו מה לעשות איתנו, אבל עד אז, אם וכאשר, יש ביכולתנו לדאוג לבריאותנו באמצעות שורה של מרכיבים כדוגמת תזונה, פעילות גופנית, מנוחה, רגיעה נפשית, חשיבה, רוח ורגש. כל אלה יכולים להשפיע על בריאותנו, ואת כל מה שאתם צריכים לדעת עליהם, תוכלו ללמוד במסגרת סדנת בריאות.היום הנטיה היא הגישה ההוליסיטית כלומר שילוב כמה שיטות תרפיות כמו תרגילי נשימה, פעילות ספורטיבית תזונה נכונה ופסיכותרפיה (שיחות נפש) שילוב המבטיח הצלחה ליחיד ולקבוצה והסדנה בעצם יוצרת העצמה אישית כמו הפתגם "צרת רבים חצי נחמה" . על פי בקשות הפונים אארגן גם סופ"ש במקום טבעי כדי להתנתק מהלחץ של חיי היום יום. בקבוצה ננסה למצוא את הכלים להפחתת הלחץ ולמקסם את היכולות שלנו. תזכרו:"הפחד הוא מחוסר ידיעה !!" 


אנחנו מכירים לדאבונינו את הישראלי המצוי הדוהר לעבר המזון העומד בשפע בארוחת בוקר במלון, לרוב הוא אינו מסוגל לסיים את הארוחה ! התפיסה:"אכול כפי יכולתך" כי חבל ששילמנו כל כך הרבה...אבל במציאות  חוזרים לחופשה מלאת רגשות אשמה עם האוכל המשמין ולא בריא בהכרח ומחוסר פעילות ספורטיבית והשפעותיהם על הגוף והנפש (והמוח, עליו אים את הדגש בסדנאות שלי). בחרו בחופשת סדנת בריאות איכותית ותנו לגוף שלכם מתנה מדהימה למען טיהור הגוף והנפש. כולנו זקוקים לזמן רגוע ונעים בחופש שלנו, אך במהלך סדנת בריאות אפשר גם לקבל את ההזדמנות לא רק להירגע אלא גם להשקיע בגוף שלכם ולטפל בו כמו שלא טיפלתם בו הרבה זמן, ואז לחזור הביתה עם יתרונות שיחזיקו מעמד גם אחרי החזרה לשגרה. נצלו את ההזדמנות ליהנות מפעילות נפשית וגופנית חווייתית, מאוכל עשיר ובריא ומסביבה יפהפייה ומרגיעה. בין אם אתם רוצים להיות יותר בריאים, לרדת במשקל או להוריד את רמות הלחץ המשפיעות על בריאות הנפש שלכםכי נוצר נתק בין המוח הלמבי (הרגשות) לבין הקורטקס הפרונטלי האחראי על שיקול דעת והתבונץ, סדנת בריאות הגוף והנפש יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.  
מברך אתכם בבריאות טובה . דניאל גור אריה מורה יועץ חינוכי ודוקטורנט בנוירופסיכולוגיה   


מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :    
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
2all בניית אתרים