חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972542064004+

danielbrain05@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. סדנאות


שלום אנשים יקרים,

אם הגעתם הנה, יש להניח שאתם צמאים לידע ומחפשים תשובות לשאלות, מחפשים אולי גם פתרונות כדי לחוש בריאים יותר פיזית ונפשית או למצוא כיוון בחיים. 
עבור רבים מאיתנו, כאשר עולה המונח בריאות בשיחה, האסוציאציה הראשונה שעולה בראשנו היא של בתי חולים ומחלות קשות. בפועל, בריאות הוא מונח הרבה יותר רחב, שאפשר לכתוב עליו כרכים עבים מאוד של חומר פילוסופי, פסיכולוגי נירולוגי ועוד. יחד עם זאת, בכל הנוגע לתפיסת הבריאות שלנו כבני אדם, הדרך הנבונה ביותר לחשוב על בריאות, היא דרך המאפשרת לנו למצוא את מלוא חופש הפעולה של הפעולות הנמצאות בתחום אחריותנו. במידה ונחלה, חס וחלילה, יהיו גורמים מקצועיים שידעו מה לעשות איתנו, אבל עד אז, אם וכאשר, יש ביכולתנו לדאוג לבריאותנו באמצעות שורה של מרכיבים כדוגמת תזונה, פעילות גופנית, מנוחה, רגיעה נפשית, חשיבה כמו שינוי פרשנות על טראומות העבר, רוח ורגש בהרמוניה. כל אלה יכולים להשפיע על בריאותנו, ואת כל מה שאתם צריכים לדעת עליהם, תוכלו ללמוד במסגרת סדנת בריאות. היום הנטיה היא הגישה ההוליסיטית כלומר שילוב כמה שיטות תרפיות כמו תרגילי נשימה, פעילות ספורטיבית תזונה נכונה ופסיכותרפיה (שיחות נפש בה מאתרים את החסמים הריגשיים מן העבר) שילוב המבטיח הצלחה ליחיד ולקבוצה והסדנה בעצם יוצרת העצמה אישית וקבוצתית כמו הפתגם המפורסם: "צרת רבים חצי נחמה" אבל הייתי מוסיף את חכמת ההמונים כי מכל אחד ניתן ללמוד כולל עבדיכם הנאמן. על פי בקשות הפונים אפשר יהיה לארגן גם סופ"ש במקום טבעי כדי להתנתק מהלחץ של חיי היום יום. בקבוצה ננסה למצוא את הכלים להפחתת הלחץ ולמקסם את היכולות שלנו. תזכרו:"הפחד הוא מחוסר ידיעה !!" 


מבלי לעשות חלילה הכללות אך אנחנו מכירים לדאבונינו את הישראלי המצוי הדוהר לעבר המזון העומד בשפע בארוחות בוקר במלון, לרוב הוא אינו מסוגל לסיים את הארוחה (האוכל נזרק לאשפה) ! התפיסה:"אכול כפי יכולתך" כי חבל ששילמנו כל כך הרבה...אבל במציאות  חוזרים מהחופשה עייפים ותשושים יותר, מלאי רגשי אשמה אחרי זלילת אוכל עתיר פחממות סוכר ושומן ( ממש לא בריא !) ומחוסר פעילות ספורטיבית כי מה לעשות ארוחות כבדות מקשות על הגוף לנוע. השפעותיהם על הגוף והנפש היא הרסנית (המוח גם נפגע, עליו אשים את הדגש בסדנאות שלי) והנופש הופך לסיוט ממש. בחרו בחופשת סדנת בריאות איכותית ותנו לגוף שלכם מתנה מדהימה למען טיהור הגוף והנפש. כולנו זקוקים לזמן רגוע ונעים בחופש שלנו, אך במהלך סדנת בריאות אפשר גם לקבל את ההזדמנות לא רק להירגע אלא גם להשקיע בגוף שלכם ולטפל בו כמו שלא טיפלתם בו הרבה זמן, ואז לחזור הביתה עם יתרונות שיחזיקו מעמד גם אחרי החזרה לשגרה. נצלו את ההזדמנות ליהנות מפעילות נפשית וגופנית חווייתית, מאוכל עשיר ובריא ומסביבה מתאימה. כולנו רוצים להיות יותר בריאים, לרדת במשקל - להוריד משמעותית את רמת הסטרס המשפיעה ישירות  על מצב הרוח שלנו כי מבחינה נירולוגית נוצר נתק בין המוח הלמבי (עולם הרגשות) לבין הקורטקס הפרונטלי האחראי על שיקול דעת והתבונה, סדנת בריאות הגוף והנפש יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם: ללמוד לחבר בין שני אזורי המוח לעבוד בהרמוניה.  
מברך אתכם בבריאות טובה . דניאל גור אריה מורה יועץ חינוכי ודוקטורנט בנוירופסיכולוגיה   


מספר המוצרים בסל : 0

אורח חיים בריא

Operation Tag
לרגל פתיחת הסדנה ! אורח חיים בריא
מחיר: 1,200
מחיר מבצע: 650
כמות

היגיינה פיזית ונפשית

היגיינה פיזית ונפשית היגיינה פיזית ונפשית
מק"ט: היגיינה פיזית ונפשית
מחיר: 1,200
מחיר מבצע: 650
כמות

מנהיגות ויזמות

Operation Tag
מנהיגות ויזמות מנהיגות ויזמות
מחיר: 1,200
מחיר מבצע: 650
כמות
2all בניית אתרים