חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972542064004+

danielbrain05@gmail.com
שלום יקיריי, 


הקורסים "מבוא לפסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה" כפי שאני מציע כאן במסגרת למידה מרחוק בוידאו ומפגשים און ליין אחד לחודש, הם קורסים בסיסיים לכל מי שמתחיל את דרכו בעולם של לימודי פסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה או כל מי שמוצא עניין בתחום ורוצה לקבל ידע ראשוני בו. הקורס סוקר ענפים שונים של הפסיכולוגיה כגון נירו-פסיכולוגיה וגישות שונות בתחומים אלו המהווים בסיס מהם ניתן ללמוד יותר לעומק את תחומי מדעי החברה  השונים.

כאן תמצאו אסופת סיכומים של "מבוא לפסיכולוגיה" כפי שהוא נלמד במרבית המוסדות האקדמיים לרבות האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה הפתוחה, מכללות שונות ועודסיכומים שערכתי ממחקרים מתקדים באוניברסיטאות בחו"ל בין היתר צרפת קנדה וארה"ב במסגרת עבודת הדוקטורט שלי. אמנם התכנים של מבוא לפסיכולוגיה בכל אחת מהמוסדות האלו הם שונים אך אנו עשיתי אינטגרציה בין סיכומי קורסים שונים של מבוא לפסיכולוגיה ממוסדות שונים בכדי להציע לכל סטודנט גם את מה שהוא צריך וגם את מה שלא לימדו אותו ושאולי יהיה לו מעניין.

שימת הדגש לשי הוא בתחום פורץ דרך : הנירופסיכולוגיה ! שילוב בין שני תחום מרתקים בעשרים השנים האחרונות מגלים שמה שמוגדר לפעמים כמחלת נפש הוא בעצם בעיית תקפוד נירוני אותו ניתן לפתור על ידי טיפול קצר וענייני. 

אשמח לקבל מכם שאלות והערות ועומד לרשותכם

דניאל גור אריה 
דוקטורנט בנירופסיכולוגיה 

מנהל שלוחת אוניברסיטת BIU פריז 


מספר המוצרים בסל : 0
2all בניית אתרים