חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972542064004+

danielbrain05@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. הכנה לבגרות ולמידה
  4. /
  5. מדעי הרוח והחברה

שלום תלמיד יקר, תלמידה יקרה

אני מלמד מעל 22 לבגרות והחלטתי להעמיד לרשותכם את הכלים הכי מתקדמים של מידה מרחוק וכלים מתודיים נוספים הכולל קטעי וידאו ומצגות לרשותכם כי מטרתי היא קודם כל הצלחתכם. 
אנחנו ננהל אחד לשבוע מפגש וידאו און ליין בה נתרגל ביחד שאלוני בגרות. שבו בנוח בכיסא המשרד על כוס קפה והוביל אתכם להצלחה בבגרות. 
אני מגיש למקצועות רבי מלל: גיאוגרפיה 5 יחידות  מקרא (תנ"ך) 2 יחידות  היסטוריה 2-5 יחידות  ספרות 2 יחידות צרפתית 5 יחידות  תושב"ע 2 יחידות אזרחות 2 יחידות 
הנחה אתכם איזה חומר רלוונטי לקרוא על פי הנחיות המפמ"ר של משרד החינוך והמסלול שבחרתם : אינטרני (3+2 יחיודת) או  אקסטרני (5 יחידות).
מדעי הרוח והחברה הם מקצועות חיוניים לבגרות, בחלקם מאפשר לתלמידים להרכיב יחידות לימוד כרצונם בתחומים שונים במדעי החברה, כגון: גיאוגרפיה היסטוריה סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה, או כלכלה, ברמה של שתיים או שלוש יחידות לימוד, כך שמתאפשרים שילובים מעניינים בין המקצועות, לעתים בתוספת של בגרות במתודולוגיה ושיטות מחקר, ברמה של יחידת לימודים אחת, כך שנוצרת 'חטיבה' ברמה כוללת של חמש יחידות לימוד. אני מציע כאן את הפתרון הקל והישיר ביותר להצלחה מתוך ניסיון אישי מול מסגרות בית ספריות רבות.  בידידות  דניאל גור אריה  מורה למדעי הרוח והחברה 
דבר נוסף לגבי הרחבת לימודים כאופציה לקבלת לימודים לאוניברסיטה\מכללה: 

הקורסים "מבוא לפסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה" כפי שאני מציע כאן במסגרו שונות , בחדר הישיבות של מרכז ההדרכה שלי ברעננה או בשיטת למידה מרחוק בוידאו (מפגשים און ליין אחד לחודש), הם קורסים בסיסיים לכל מי שמתחיל את דרכו בעולם של לימודי פסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה או כל מי שמוצא עניין בתחום ורוצה לקבל ידע ראשוני בו. הקורסים סוקרים ענפים שונים של כגון נירו-פסיכולוגיה וגישות שונות בתחומים אלו המהווים בסיס מהם ניתן ללמוד יותר לעומק את תחומי מדעי החברה השונים.

כאן תמצאו אסופת סיכומים של "מבוא לפסיכולוגיה" כפי שהוא נלמד במרבית המוסדות האקדמיים לרבות האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה הפתוחה, מכללות שונות ועודסיכומים שערכתי ממחקרים מתקדים באוניברסיטאות בחו"ל בין היתר צרפת קנדה וארה"ב במסגרת עבודת הדוקטורט שלי. אמנם התכנים של מבוא לפסיכולוגיה בכל אחת מהמוסדות האלו הם שונים אך עשיתי אינטגרציה בין סיכומי קורסים שונים של המבוא ממוסדות שונים בכדי להציע לכל סטודנט גם את מה שהוא צריך וגם את מה שלא לימדו אותו ושאולי יהיה לו מעניין.

שימת הדגש הוא בתחום רפואי מדעי וגם הטיפולי פורצי דרך : הנירופסיכולוגיה ! שילוב בין שני תחום מרתקים שהם מדעי המוח ופסיכולוגיה, בעשרים השנים האחרונות מגלים שמה שמוגדר לפעמים כמחלת נפש הוא בעצם בעיית תפקוד עצבי אותו ניתן לפתור על ידי טיפול קצר וענייני. 

אשמח לקבל מכם שאלות והערות ועומד לרשותכם.

מספר המוצרים בסל : 0
2all בניית אתרים