חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972545809914+

danielbrain05@gmail.com

שלום תלמיד יקר, תלמידה יקרה
אני מלמד מעל 22 לבגרות והחלטתי להעמיד לרשותכם את הכלים הכי מתקדמים של מידה מרחוק וכלים מתודיים נוספים הכולל קטעי וידאו ומצגות לרשותכם כי מטרתי היא קודם כל הצלחתכם. 
אנחנו ננהל אחד לשבוע מפגש וידאו און ליין בה נתרגל ביחד שאלוני בגרות. שבו בנוח בכיסא המשרד על כוס קפה והוביל אתכם להצלחה בבגרות. 
אני מגיש למקצועות רבי מלל: גיאוגרפיה 5 יחידות  מקרא (תנ"ך) 2 יחידות  היסטוריה 2-5 יחידות  ספרות 2 יחידות צרפתית 5 יחידות  תושב"ע 2 יחידות אזרחות 2 יחידות 
הנחה אתכם איזה חומר רלוונטי לקרוא על פי הנחיות המפמ"ר של משרד החינוך והמסלול שבחרתם : אינטרני (3+2 יחיודת) או  אקסטרני (5 יחידות).
מדעי הרוח והחברה הם מקצועות חיוניים לבגרות, בחלקם מאפשר לתלמידים להרכיב יחידות לימוד כרצונם בתחומים שונים במדעי החברה, כגון: גיאוגרפיה היסטוריה סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה, או כלכלה, ברמה של שתיים או שלוש יחידות לימוד, כך שמתאפשרים שילובים מעניינים בין המקצועות, לעתים בתוספת של בגרות במתודולוגיה ושיטות מחקר, ברמה של יחידת לימודים אחת, כך שנוצרת 'חטיבה' ברמה כוללת של חמש יחידות לימוד. אני מציע כאן את הפתרון הקל והישיר ביותר להצלחה מתוך ניסיון אישי מול מסגרות בית ספריות רבות.  בידידות  דניאל גור אריה  מורה למדעי הרוח והחברה 

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :    
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
2all בניית אתרים