חפשו אותנו ב

ראו סרטוני הדגמה

972545809914+

danielbrain05@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים נוספים
  4. /
  5. תרפיה

תרפיה אישית וקבוצתית

פסיכותרפיה חיונית כחלק מהפתרון עבור אנשים שמתקשים לשנות הרגלים בגלל אירועים קשים דיאלוג פרסונלי קצר (אינטק) יכול לעזור כדי לגלות מה מציק באמת. שירות זה ניתן במסגרת מגבלות. 
הפרוטוקולים בתקנון הפסיכולוג הקליני די ברורים בעניין , מחייבים דיאגנוזה (אבחון) מדויק על ידי איסוף אינפורמציה על המטופל כמו חוויות ילדות, קשרי עבודה הצלחה בלימודים ובקריירה הרגלי תזונה ועוד. 

הזמן והמרחק ומציעה פתרונות אישיים באמצעות שיחת וידאו באינטרנט ואף מפגש ריאלי שכרוך בעלות גבוה יותר (מובן מאליו)
אני אישית לא מאמין בפתרון הבעיות בתרפיה אישית בלבד אלא בטיפול הוליסטי שמשלבת מספר גישות יחד ומחייבת ליווי כדי שהמכלול יתבצע כמו תזונה נכונה אימון ספורט ותרגילי נשימה ועוד שינוי דפוסי התנהגות בבית ובחוץ שישנה את התחושות המעיקות על האדם כלפי סביבתו הקרובה והרחוקה. 

מהו טיפול קבוצתי?

בדומה לטיפול פסיכותרפי פרטני, טיפול קבוצתי הוא אמצעי טיפול המותאם לטיפול בקשיים וצרכים שונים: קיים מגוון גדול של טיפולים קבוצתיים המתמקדים בבעיות ספציפיות (כהתמודדות עם הפרעות חרדה), משברים מסוימים (גירושין, שכול), או נושאים רחבים יותר כשיפור מיומנויות בין אישיות וסיפוק בחיים. טיפולים קבוצתיים מתאימים לילדים, מתבגרים ובוגרים, ועשויים להועיל הן לאנשים הסובלים מהפרעות נפשיות והן לאנשים בריאים נפשית המתמודדים עם מורכבות החיים היומיומיים ו/או מעונינים בלמידה וגדילה אישית.

הטיפול הקבוצתי מתבסס על טכניקות וגישות טיפוליות דומות לאלו בהן נעשה שימוש בטיפול פרטני, אך מאפשר גם שימוש בטכניקות הייחודיות למסגרת הקבוצתית: האינטראקציות בין משתתפי הקבוצה השונים מאפשרות למטופל לבחון את דפוס יחסיו עם מגוון דמויות וללמוד מהתבוננות זו על מערכות יחסים, קשיים ודפוסי התנהגות וחשיבה המאפיינים אותו בחיי היום יום. כמו כן, המסגרת הקבוצתית עשויה לתרום לתחושת נורמליזציה ומסוגלות ("אני לא היחיד שמגיב בצורה כ"כ קשה לגירושין","למרות מצבי, הצלחתי לתרום לאדם אחר"), וליצור רשת תמיכה רחבה מזו הניתנת בטיפול פרטני.

על אף יתרונותיו הרבים, לעיתים טיפול קבוצתי לבדו אינו מספק מסגרת טיפולית אינטנסיבית דיה, מאחר ותשומת הלב הטיפולית מתחלקת בין חברי הקבוצה. על כן, במידת הצורך ניתן לשלב את הטיפול הקבוצתי עם טיפול פסיכותרפי פרטני או טיפול תרופתי.

2all בניית אתרים